banner
Výstavba

 

Nestavíme pro Vás jen golfové hřiště, ale místo pro nevšední zážitek a aktivní odpočinek.

Jedinečné místo si zaslouží jedinečný přístup. Proto jsme ke spolupráci na projektu přizvali zkušené odborníky, skvělý design hřiště zpracoval JONATHAN GAUNT z firmy Gaunt Golf Design.

Jonathan GAUNT

Jonathan Gaunt golfový architekt celý profesní život. Kvalifikaci krajinářského architekta obdržel v roce 1987 a v roce 1993 absolvoval Golf Course Architecture (Institute of Golf Course Architects). Jonathan je Senior Member European Institute of Golf Course Architects od roku 1997 a ředitelem Gaunt Golf Design Limited.

Gaunt Golf Design Ltd., Velká Británie – jedna z nejlepších mezinárodních firem v branži se zaměřením na design golfových hřišť.

www.gaunt-golf-design.com

Charakter golfového hřiště Twin Chapels je v „britském“ stylu s příchutí kontinentální Evropy. Projekt je koncipován jako dvě golfová hřiště; jedno mistrovské 18-ti jamkové hřiště, par 72 (championship course) o délce přes 6450m a 9-ti jamkové hřiště, par 34 (executive course) o délce přes 2650m. Filosofie designu hřiště je jednoduchá – respektování okolní krajiny a lokálních podmínek, s koncepcí strategického umístění herních prvků a překážek, které jsou visuálně atraktivní a zároveň výzvou pro hráče.

Golfové hřiště Twin Chapels bude mít přívětivou atmosféru pro rekreační hráče i zajímavé výzvy pro závodní a profesionální hráče. Charakteristické bude svými velkými, lehce modelovanými greeny, širokými, plně zavlažovanými fervejemi, strategicky umístěnými bunkry a tzv. waste areas („neudržovanými“ plochami), hustými roughy, vodními a mokřadními plochami. Provedená výsadba stromů a keřů pak umocní zážitek ze hry a významných charakteristik okolí – kaplí, zámků, Českého středohoří s horou Říp, které jsou pozorovatelné na jednotlivých jamkách hřiště.

Jednoduše lze říci: „Kouzlo golfu v srdci Evropy – to je Twin Chapels Golf Resort Praha“.

 
Nahoru